4242 zł

 ...stanowisko pracy w elastycznych godzinach ustalanych według zaplanowanych dekoracji, również w godzinach wieczornych, praca obejmuje też weekendy i święta. Data zatrudnienia: od 2024-03-12 do 2024-04-06 Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE Zapewnienie...
Zasugerowane
Podróż służbowa
Elastyczny czas pracy
Strzelce Krajeńskie, Lubuskie
16 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Wg. harmonogramu FP Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Wykształcenie minimum średnie. Umiejętność obsługi klienta.
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Strzelcach Krajeńskich

1 dzień temu
Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Lokalizacja: Konin, woj. wielkopolskie Wymiar: zlecenie na 5 dni w tygodniu Stawka: 27,70 zł/h brutto Oferujemy: współpracę w godzinach...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Praca fizyczna
Tydzień
Praca w dni powszednie

Workhouse4you Sp. z o.o.

Licheń, gm. Strzelce Krajeńskie, Lubuskie
18 dni temu