4300 zł

Zakres obowiązków: - przygotowywanie produktów potrzebnych do przygotowania dań z menu - utrzymywanie porządku na stanowisku pracy - przygotowywanie dań z menu - dbanie o dobry wizerunek firmy Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Praca na pełen etat

"4M" MARCIN BOROWICZ

Brenno, gm. Wijewo, Wielkopolskie
20 godzin temu

1790 zł

zgodnie z programem stażu
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie

gm. Wijewo, Wielkopolskie
8 dni temu
Sprzedawca - Kasjer Miejsce pracy: Dopiewiec Twój zakres obowiązków ~ Kawiarnio-Cukiernia Delicja Słodkie Ciacho w Dopiewcu poszukuje pracownika na stanowisko Kasjer-sprzedawca. Nasze wymagania Oczekujemy: Gotowości do pracy II-zmianowej od Poniedziałku...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa zlecenie

DELICJA słodkie ciacho Paulina Kordek

Dopiewiec, gm. Dopiewo, Wielkopolskie
28 dni temu

25 zł / stawka godzinowa

Wymagania: monter Wakat: Monter Miasto pracy: Konin (120 km od Poznania) Wynagrodzenie: 25 zł/godz., 5500-6500 zł/mc Godziny pracy: Pon-Sob, 8-12 godzin dziennie; Niedziela jest dniem wolnym Zakwaterowanie: Zapewnione, 2-3 osoby w pokoju Traktat: klątwa...
Zasugerowane
Umowa

SONDER SP. z o.o.

Poznań
1 dzień temu