4788 zł

 ..., wychowanie i opiekę dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych, niedostosowanych społecznie i zagrożonych niedostosowaniem społecznym w przedszkolu, dbając, aby uczniowie nabyli wiedzę i umiejętności określone w podstawach programowych kształcenia ogólnego. Jego zadaniem...
Praca na pełen etat

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Lini

Linia, Pomorskie
1 dzień temu

5000 - 5500 zł

Zakres obowiązków: Produkcja mebli tapicerowanych. Praca w godz. 7-15. Umowa na okres próbny - 1 miesiąc, następnie umowa na czas nieokreślony. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: - wymagane doświadczenie/ umiejętności kierunkowe
Praca na pełen etat
Umowa

P.P.H.U ERMAMEBLE WOJCIECH ŁOBODZIŃSKI

Strzepcz, gm. Linia, Pomorskie

1790,3 zł

 ...tworzenie scenariuszy i programów zajęć animacyjnych, prowadzenie zajęć, animacji dla rodzin, dzici, młodzieży, organizowanie imprez turystyczych, sportowych, rekreacyjnych adekwatnych do wieku, i w granizach możliwości uczestników Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Słupsku

Potęgowo, gm. Linia, Pomorskie
2 dni temu