1790,3 zł

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć z gr. wychowanków, organizacja i prowadzenie zajęć, zapewnienie pomocy w nauce, prowadzenie zajęć animacyjnych i sportowych, organizowanie czasu wolnego, przygotowywanie posiłków, współpraca z rodzicami i opiekunami dzieci Wykształcenie...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Ostrowi Mazowieckiej

Ostrów Mazowiecka, Mazowieckie
10 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
Zasugerowane

Centralna Baza Ofert Pracy

miesiąc temu
 ...Zakres obowiązków: praca z uczniami potrzebującymi wsparcia psychologicznego, wspópraca ze środowiskiem dziecka, wsparcie wychowawców Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Wykształcenie wyższe magisterskie Praca w wymiarze etatu 9/22 - 0,...
Praca na pełen etat
Praca na pół etatu
Tydzień

Publiczna Szkoła Podstawowa w Ugniewie

Ugniewo, gm. Ostrów Mazowiecka, Mazowieckie
29 dni temu