4300 zł

Zakres obowiązków: Prace ogólnobudowlane. Wymagania: umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, sumienność, punktualność, wykonywanie poleceń przełożonego. Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

DAR BUD Piotrowski Dariusz

Mianów, gm. Lutomiersk, Łódzkie
2 dni temu
Magazynier - Sprzedawca Miejsce pracy: Łódź Twój zakres obowiązków Zatrudnimy robotnika - magazynowego w dziale spożywczym. osoba zatrudniona na stanowisku robotnika odpowiedzialna będzie za m.in.: -przyjmowanie towaru -wykładanie towaru na stoisku -rozładunek...
Zasugerowane
Umowa

"SPOŁEM" SPÓŁDZIELCZE DOMY HANDLOWE "CENTRAL" W ŁODZI

Łódź
14 dni temu
Firma zajmująca się produkcją ogrodzeń stalowych poszukuje pracowników na stanowisko pracownika produkcyjnego. Opis stanowiska: -Obróbka metalowych części -Wkładanie towaru do maszyn -Cięcie metalowych elementów  Praca w zespołach dwu osobowych. Wymagania: ...
Zasugerowane
Praca stała
Praca fizyczna
Umowa
Praca w dni powszednie
Jedna zmiana

'RCR' sp. z o.o.

Lutomiersk, gm. Lutomiersk, Łódzkie
7 dni temu