Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.
Niestety, żadnej oferty na zapytanie "wykształcenie średnie, Łódź, od 16000 zł, Staż" nie znaleziono.
Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Wykształcenie średnie, Łódź, od 16000 zł, Staż"na pocztę %EMAIL%

Wskazówki dotyczące wyszukiwania:

  • Spróbuj wyszukać oferty pracy wg. zapytania wykształcenie średnie, Łódź nie używając filtrów wyszukiwania (znaleziono około 2443 ofert).
  • Upewnij się, że poprawnie wpisałeś zapytanie.
  • Spróbuj wpisać inne zapytanie.
  • Spróbuj użyć bardziej ogólne zapytanie.

Subskrybuj powiadomienia o ofertach pracy i otrzymasz wiadomość jak tylko ogłoszenia wg. twojego zapytania pojawią się w Internecie.

Opiekun osób niepełnosprawnych

1000 zł

Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych...

Zakres obowiązków: Pomoc na zajęciach terapeutycznych, pomoc w toalecie, pomoc w przemieszczaniu się osobom na wózkach inwalidzkich. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: - mile widziane doświadczenie
Brzeziny, Łódzkie
11 dni temu
Nowa

Opiekun grupy żłobkowej

Niepubliczny żłobek

Jesteśmy placówką niepubliczną, mieszczącą się w ŁODZI na dzielnicy śródmieście Poszukujemy osoby na stanowisko - opiekun grupy żłobkowej. Wymagania: -zaangażowanie -kreatywność -doświadczenie w pracy z dziećmi -umiejętność pracy w grupie Oferujemy: -elastyczne...
Łódź
1 dzień temu

Młodszy opiekun

2600 zł

Dom Pomocy Społecznej w Karsznicach

Zakres obowiązków: 1. Karmienie mieszkańców 2. Pomoc przy ścieleniu łóżek 3. Pomoc przy zakupach 4. Pomoc przy toalecie mieszkańców Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Góra Świętej Małgorzaty, gm. Góra Świętej Małgorzaty, Łódzkie
11 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.