Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Wykształcenie średnie Łódź

1-1 z 1 wyników

Staż, 24 kilometrów wyczyść
Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Wykształcenie średnie, Łódź, Staż, 24 kilometrów"na pocztę %EMAIL%
Nowa

Doradca Klienta

Ubezpieczenia

Przyjmę osobę do biura (obsługa klienta) komunikatywną z wykształceniem minimum średnim i niekaralnością, chętnie mieszkającą w Łodzi- Retkinia. Praca na pół etatu lub częsć etatu. Osoba może być niepełnosprawna z dobrą dykcją.Warunki pracy do użgodnienia. Proszę o przesłanie...
Łódź
2 dni temu

Opiekun osób niepełnosprawnych

1000 zł

Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych...

Zakres obowiązków: Pomoc na zajęciach terapeutycznych, pomoc w toalecie, pomoc w przemieszczaniu się osobom na wózkach inwalidzkich. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: - mile widziane doświadczenie
Brzeziny, Łódzkie
9 dni temu
Nowa

Opiekun grupy żłobkowej

Niepubliczny żłobek

Jesteśmy placówką niepubliczną, mieszczącą się w ŁODZI na dzielnicy śródmieście Poszukujemy osoby na stanowisko - opiekun grupy żłobkowej. Wymagania: -zaangażowanie -kreatywność -doświadczenie w pracy z dziećmi -umiejętność pracy w grupie Oferujemy: -elastyczne...
Łódź
1 dzień temu

Młodszy opiekun

2600 zł

Dom Pomocy Społecznej w Karsznicach

Zakres obowiązków: 1. Karmienie mieszkańców 2. Pomoc przy ścieleniu łóżek 3. Pomoc przy zakupach 4. Pomoc przy toalecie mieszkańców Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Góra Świętej Małgorzaty, gm. Góra Świętej Małgorzaty, Łódzkie
9 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 24 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.