1790,3 zł

Zakres obowiązków: wg programu Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Namysłowie

Wilków, Opolskie
15 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Składanie listewek,pakowanie wyrobów gotowych. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

DESTRAL SPÓŁKA JAWNA W.SZYPORTA M.ŁABĘDZKI W.ŁABĘDZKI

Krzyków, gm. Wilków, Opolskie
13 godziny temuNowa

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: wykaszanie, grodzenie, prace porządkowe, gospodarka leśna Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Zasugerowane

PHU SYLWESTER PASZKOWSKI

Lubska, gm. Wilków, Opolskie
miesiąc temu
 ...opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom, prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących przepisów; Nasze wymagania wykształcenia kierunkowego (technik, licencjat, mgr fizjoterapii), numeru prawa wykonywania zawodu, wymagane prawo jazdy kat.B oraz...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca dodatkowa
Praca na pełen etat
Z własnym samochodem
Umowa zlecenie
Umowa
Elastyczny czas pracy

Euro-Med Sp. z o.o.

1 dzień temu