4300 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem porządku i czystości oraz wykonywanie codziennych prac konserwatorsko - porządkowych na hali produkcyjnej przy użyciu zamiatarki przemysłowej MAC CS60 Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Świeciu

Jędrzejewo, gm. Lniano, Kujawsko-Pomorskie
20 godzin temu

5000 zł

Zakres obowiązków: Transport do Skandynawii Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: doświadczenie w zawodzie kierowcy Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|122

Błądzim, gm. Lniano, Kujawsko-Pomorskie
2 miesięcy temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, kasy fiskalnej, wykładanie i przyjmowanie towarów. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Brzemiona, gm. Lniano, Kujawsko-Pomorskie
 ...nadzorowanych urządzeń w pełnej sprawności Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości produkcji Nasze wymagania Wykształcenie kierunkowe, preferowane: mechanik Doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu maszyn i urządzeń przemysłowych Znajomości...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Praca zmianowa

ZAKŁADY MIĘSNE SALTOWSKI sp. z o.o.

Lniano, Kujawsko-Pomorskie
28 dni temu