4242 zł

Zakres obowiązków: Obsuga klienta przy kasie oraz stoliku, wydawanie gotowych dań, przygotowywanie napojów, rozliczanie płatności. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe w gastronomii
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Krośnie

Rymanów-Zdrój, gm. Rymanów, Podkarpackie
1 dzień temu

4242 zł

 ...Wykonywanie spawów metodą MIG, organizowanie i obsługa stanowiska pracy, utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Umiejętność wykonywania spawów metoda TIG będzie dodatkowym atutem. Wykształcenie: zasadnicze branżowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|154
Praca na pełen etat

BOG-MAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Rymanów, Podkarpackie
19 dni temu
 ...Umiejętności i uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG umiejętność spawania dobra organizacja pracy spawacz MIG Wykształcenie: ~ zasadnicze branżowe Miejsce pracy: Mitkowskiego 8, 38-480 Rymanów, powiat: krośnieński, woj: podkarpackie Rodzaj...
Zasugerowane
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

20 dni temu