5400 zł

Zakres obowiązków: Prace ogólnobudowlane związane z dekarstwem. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: chęć do pracy, możliwość przyuczenia do zawodu, mile widziane doświadczenie w pracach budowlanych.
Praca na pełen etat

DACH SERWIS GRZEGORZ KUBISZTAL

Wirki, gm. Marcinowice, Dolnośląskie
9 dni temu

2121 zł

Zakres obowiązków: Praca z dziećmi Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Zasugerowane
Praca na pół etatu
Praca fizyczna

Szkoła Podstawowa w Szczepanowie

Szczepanów, gm. Marcinowice, Dolnośląskie
17 dni temu
 ...dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa

PROCOLOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Marcinowice, gm. Marcinowice, Dolnośląskie
11 dni temu