4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa klienta, zamawianie towarów, sprzedaż Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Firma Handlowo-Usługowa Łukasz Owczarczyk

Zgórze, gm. Miastków Kościelny, Mazowieckie
12 dni temu

4242 zł

 ...ustalonego grafiku sprzedaż biletów miesięcznych i jednorazowych, jeżeli charakter przewozu tego wymaga dbanie o stan mechaniczny, czystość zewnętrzną i wewnętrzną powierzonego mienia Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|125
Zasugerowane
Jednodniowe zlecenie
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Garwolinie

Miastków Kościelny, gm. Miastków Kościelny, Mazowieckie
5 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Zawody: Kierowca autobusu Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN System...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

gm. Miastków Kościelny, Mazowieckie
8 dni temu