4300 zł

Zakres obowiązków: opieka nad mieszkańczmi DPS Gródek Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Zwoleniu

Gródek, gm. Policzna, Mazowieckie
4 dni temu
 ...ZUS i GUS monitorowanie płatności wprowadzenie organizacji księgowości w firmie w oparciu o moduł SAP Nasze wymagania wykształcenie wyższe kierunkowe Znajomość zasad funkcjonowanie modułu SAP w przedsiębiorstwie – teoretyczna i praktyczna komunikatywna...
Zasugerowane
Umowa

EOC BELGIUM NV SA ODDZIAŁ W POLSCE

Łuczynów, gm. Policzna, Mazowieckie
9 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: Opieka pielęgniarska nad mieszkańcami DPS Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|105

miesiąc temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Sprzedawca w branży spożywczej Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Kozienicach

1 dzień temu