4500 zł

Zakres obowiązków: Praca na terenie Wilczy. Osoba z doświadczeniem. Praca również dla obywateli Ukrainy oraz seniorów. Kontakt z pracodawcą osobisty (po wcześniejszym umówieniu) lub telefoniczny. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

PHU CABANBRUK GRZEGORZ CABAN

Wilcza, gm. Pilchowice, Śląskie
24 dni temu

5000 - 6000 zł

Zakres obowiązków: Wyksztalcenie dowolne. Praca na dachach przy hydroizolacji dużych powierzchni. Praca w delegacji, sezonowa. Doświadczenie mile widziane. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Wykształcenie: podstawowe
Zasugerowane
Praca sezonowa
Praca na pełen etat
Podróż służbowa

PROTERM DAWID CZUPRYN

Leboszowice, gm. Pilchowice, Śląskie
21 dni temu

4800 zł

 ...dbanie o porządek na stanowisku pracy  Wymagania:  gotowość do podjęcia długofalowej współpracy zdolności manualne wykształcenie zawodowe doświadczenie w pracy produkcyjnej- mile widziane umiejętność obsługi komputera Oferujemy: umowę o pracę bezpośrednio...
Zasugerowane
Umowa
Nocna zmiana

Gi Group

Pilchowice, gm. Pilchowice, Śląskie
23 godziny temu

6000 - 7000 zł

Zakres obowiązków: Wyksztalcenie dowolne. Doświadczenie mile widziane w budowlance (docieplenia). Praca na ternie woj śląskiego. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118

21 dni temu