4300 zł

Zakres obowiązków: według zaleceń przełożonego Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: [Inne] : książeczka sanepidowska
Praca na pełen etat
Książeczka sanepidu

Piekarnia Ekologiczna Hurt-Detal Teresa Matuszewska

Zagórze, gm. Mucharz, Małopolskie
4 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: według zaleceń przełożonego. pakowanie towaru wydawanie towaru dbanie o stanowisko pracy Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: [Inne] : posiadanie książeczki sanepidowskiej

7 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: pomoc przy wznoszeniu budynków i remontach dachów Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Wadowicach

Jaszczurowa, gm. Mucharz, Małopolskie
11 dni temu
 ...cenowych. Praca z kolektorem oraz systemem SAP. Podział czasu pracy ~30% Zadania menedżerskie ~70% Praca na sklepie Nasze wymagania Doświadczenie w organizacji pracy zespołu. Ukierunkowanie na realizację celów biznesowych. Samodzielność i proaktywność w...
Zasugerowane
Praca fizyczna
Umowa
Praca zmianowa

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

Mucharz, gm. Mucharz, Małopolskie
13 dni temu