Średnia wypłata: zł3900 /miesięcznie

Więcej statystyk

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca zmianowa

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lubań, Dolnośląskie
15 godzin temu

4250 - 5000 zł

Zakres obowiązków: praca przy produkcji wędlin, wędzonek i wyrobów garmażeryjnych itp. Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

ZAKŁADY MIĘSNE NIEBIESZCZAŃSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Proszówka, gm. Gryfów Śląski, Dolnośląskie
4 dni temu
 ...tkanin oraz tworzyw sztucznych.  Miejsce pracy: Wykroty Obowiązki: weryfikacja i przygotowywanie dokumentacji technologicznej wyrobów, przygotowanie programów sterujących CNC (obróbki blach i profili metalowych), optymalizacja procesów technologicznych...
Zasugerowane
Umowa

Arche Consulting

miesiąc temu

Zakres obowiązków: próżniowe pakowanie wyrobów gotowych i mięsa (wędliny, wędzonki, mięso surowe itp.) Wykształcenie: gimnazjalne

5 dni temu