15259 - 25423 zł

Norwegia Certyfikowany monter rusztowań (255 NOK/godz. + 30 NOK premii za pracę zdalną) Korzyści: Darmowe loty, posiłki i zakwaterowanie! Rotacje pracy: 2 tygodnie pracy, 2 tygodnie wolnego (praca minimum 161 godzin na rotację). 4 tygodnie pracy, 2...
Z zakwaterowaniem
Praca rotacyjna
Praca zdalna
Umowa
Tydzień

MR Composites Solutions SIA

Kościerzyna, Pomorskie
9 dni temu

30 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: - możliwość zakwaterowania, - posiłki regeneracyjne

USŁUGI TURYSTYCZNE Zbigniew Galiński

Wdzydze, gm. Kościerzyna, Pomorskie
15 dni temu
 ...zaangażowanie Oferujemy pracę na dzienną zmianę zatrudnienie w oparciu o duńską umowę o pracę pomoc z zakwaterowaniem pomoc z formalnościami stawka 223,00 dkk+ nadgodziny możliwe rotacje 4/1,4/2,6/2 pomoc w języku angielskim...
Własną działalnością
Praca na pełen etat
Praca za granicą
Umowa

ATN Service ApS

2 dni temu