Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Zakres obowiązków Klucze, gm. Klucze, Małopolskie

2 oferty

Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę

Asystent w Dziale HR

LeasingTeam Group

Zakres obowiązków: ? Bieżące wsparcie działu, ? Redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych, ? Selekcja napływających aplikacji, wstępna telefoniczna weryfikacja wybranych kompetencji kandydatów, ? Organizacja spotkań z kandydatami oraz udział w rozmowach kwalifikacyjnych...
Dąbrowa górnicza
5 dni temu

MŁODSZY PIWOWAR - ASYSTENT PIWOWARA - BROWAR RZEMIEŚLNICZY

DOMATOR SERWIS SP. Z O.O.

 ...procedurami; • reprezentowanie firmy w relacjach z klientami i partnerami. Oczekiwania wobec kandydata: • teoretyczna wiedza z zakresu warzenia piwa i sporządzania receptur; • kierunkowe wykształcenie - średnie lub wyższe (technologia spożywcza, chemia spożywcza lub...
Ożarowice, gm. Ożarowice, Śląskie
7 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.