Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Filtry

Lokalizacja

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Najczęściej szukane przez 30 dni

Popularne oferty pracy

Popularne wyszukiwania w regionach

Praca Zakres obowiązków Koziegłowy, gm. Czerwonak, Wielkopolskie

1-3 z 3 wyników

dzisiaj, 80 kilometrów wyczyść
Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Zakres obowiązków, Koziegłowy, gm. Czerwonak, Wielkopolskie, dzisiaj, 80 kilometrów"na pocztę %EMAIL%

XS Logistics

Magazynier Zakres obowiązków: ~przyjmowanie dostaw towarów do magazynu ~kompletowanie paczek do wysyłki ~wprowadzanie danych do aplikacji systemowych Wymagania: ~umiejętności pracy w zespole ~samodzielności i umiejętności szybkiego rozwiązywania problemów...
Jooble aplikowanie 21 minut temu
Września, Wielkopolskie

Magazynier (na okres wakacyjny) Zakres obowiązków: ~przyjmowanie dostaw towarów do magazynu ~kompletowanie paczek do wysyłki ~wprowadzanie danych do aplikacji systemowych Wymagania: ~umiejętności pracy w zespole ~samodzielności i umiejętności szybkiego rozwiązywania...

Operator wózka widłowego / Magazynier Zakres obowiązków: ~przyjmowanie dostaw towarów do magazynu ~kompletowanie paczek do wysyłki ~wprowadzanie danych do aplikacji systemowych ~obsługa wózka widłowego Wymagania: ~doświadczenie w obsłudze wózka widłowego ~...

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 80 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.