Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Zakres Nałęczów, Lubelskie

1-3 z 3 wyników

od 16000 zł wyczyść
Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Zakres, Nałęczów, Lubelskie, od 16000 zł"na pocztę %EMAIL%
Nowa

Pracownik sprzątający

870 zł / dziennie

Mariola Mroczkowska GLANC SERWIS

Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń biurowych Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, chęci do pracy , 1/3 etatu, jedna zmiana
Puławy, Lubelskie
10 godzin temu

FullStack .Net Developer (Zdalnie/Rzeszów)

800 zł / dziennie

NBC Sp. z o.o.

FullStack .Net Developer (Zdalnie/Rzeszów) - NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach. Naszym...
Lublin
15 dni temu

Senior JAVA/J2EE Developer Warszawa Lublin nr ref. 286/15

16000 zł

New-Invest

 ...aplikacji Java w środowisku J2EE – znajomość JPA/Hibernate i Spring Framework – doświadczenie w optymalizacji aplikacji J2EE – w zakresie wydajności i zajętości pamięcią (fine tuning garbage collection performance) – znajomość języka angielskiego pozwalająca na...
Lublin
2 miesięcy temu
Jooble aplikowanie

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.