5000 - 7000 zł

Wymagania: Zostaw swoją aplikację na stronie Aby uzyskać szybką konsultację w sprawie wakatu! ________________________________________________________ ✅ Zalety wakatu: + Doskonałe warunki pracy dla Ciebie! +Wysokie wynagrodzenie! + Dobre i darmowe ...
Z zakwaterowaniem
Dobre wynagrodzenie
Umowa zlecenie
Tydzień
System 2/1

Neks Work

Karczew, Mazowieckie
1 dzień temu
Pakowacz - konfekcjonowanie mięs i wędlin Miejsce pracy: Stanisławów (pow. miński) Twój zakres obowiązków Pakowanie mięs i wędlin; Obsługa maszyn pakujących Ulma, Multivac, Sedpack Nasze wymagania Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna Umiejętność...
Zasugerowane
Praca fizyczna

Zakłady Mięsne Stanisławów

Stanisławów, gm. Stanisławów, Mazowieckie
23 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Opieka nad osobami starszymi w domu opieki. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Piasecznie

Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie
14 dni temu
Opiekun / Opiekunka osób starszych Miejsce pracy: Góra Kalwaria Twój zakres obowiązków Pomoc w codziennych czynnościach życia, takich jak higiena osobista, ubieranie się, karmienie Zapewnienie towarzystwa i wsparcia emocjonalnego Wykonywanie przydzielonych...
Zasugerowane
Praktyka/staż
Umowa

PGK NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.

Góra Kalwaria, Mazowieckie
21 dni temu