...widziane: doświadczenie w branży piekarniczej Oferujemy - atrakcyjne warunki zatrudnienia - możliwość rozwoju osobistego - system premii - ubezpieczenie grupowe - profesjonalny system szkoleń ukończony certyfikatem - możliwość awansu...
Praca na pełen etat

Jan-Dar Sp. Z o.o.

Kcynia, Kujawsko-Pomorskie
2 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: prace budowlane: murowanie, fugowanie, malowanie, szpachlowanie, tynkowanie Wykształcenie: podstawowe Robotnik budowlany Zawód: Robotnik budowlany Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|89
Praca na pełen etat

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Janusz Gonia

Krzepiszyn, gm. Kcynia, Kujawsko-Pomorskie
19 godzin temu

4242 zł

Zakres obowiązków: wykonywanie prac budowlanych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Robotnik budowlany Inne wymagania: doświadczenie mile widziane Zawód: Robotnik budowlany
Praca na pełen etat

Zakład Usługowo - Budowlany Artur Michalak

Chraplewo, gm. Szubin, Kujawsko-Pomorskie

3000 zł

Zakres obowiązków: Psycholog szkolny Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: [Inne] : Wymagane przygotowanie pedagogiczne
Zasugerowane
Praca na pół etatu

Szkoła Podstawowa im. Jana Bogumiła Sokołowskiego w Czeszewi...

Czeszewo, gm. Gołańcz, Wielkopolskie
2 dni temu