Zakres obowiązków: do uzgodnienia Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, Inne wymagania: wymagane doświadczenie na stanowisku kierowniczym wymagana znajomość programu...
Zasugerowane
Bezpośredni pracodawca

Gminna Spółdzielnia "SCH" Boguchwała

Boguchwała, Podkarpackie
2 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1046 Obowiązki: do uzgodnienia Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania: ~ wymagane ...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

9 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: do uzgodnienia Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: wymagane doświadczenie na stanowisku kierowniczym wymagana znajomość programu sprzedażowego, dobra organizacja pracy, chęci do pracy
Praca na pełen etat

GMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" W BOGUCHWALE

9 dni temu