Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Zatrudnię kelnera kelnerkę Legnica

1-3 z 3 wyników

Hotel

Hotel w LEGNICY poszukuje kandydata na stanowisko: KELNER, KELNERKA Oferujemy: - Hotel zatrudnia w oparciu o umowę o pracę; - Wysoka podstawa + płatne nadgodziny; - Premie, prowizje - Możliwości rozwoju, awansu; - Praca w systemie zmianowym, elastyczny grafik...
3 dni temu
Legnica

Food & Burger

3000 zł
Zakres obowiązków: – przestrzeganie dyscypliny pracy; – przestrzeganie zasad higieny osobistej a także utrzymywanie czystości w sali i na stołach konsumenckich; – umiejętne oraz ostrożne obchodzenie się z powierzonym sprzętem; – wykonywanie pracy zgodnie z zasadami techniki...
1 dzień temu
Legnica

MARKET ABC BOŻENA PIEKARZ, WŁADYSŁAW PIEKARZ SPÓŁKA JAWNA

2250 zł
Zakres obowiązków: obsługa gości hotelowych, obsługa w trakcie imprez okolicznościowych organizowanych przez hotel Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: wykszt. zawodowe lub średnie, mile widziane doświadczenie, komunikatywna znajomość j. ...
9 godzin temu
Lubin, Dolnośląskie

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.