22,4 zł / stawka godzinowa

Wymagania: Fabryka produkująca rury potrzebuje kobiet na stanowisko operatora paneli sterujących. Nie jest to praca trudna, niewymagająca specjalnych umiejętności i wysiłku fizycznego. Warunkiem obowiązkowym jest zdanie kursu na operatora dźwigu (nic trudnego, do tej pory...
Zasugerowane
Praca fizyczna

Am work, KG trust

Ozimek, Opolskie
27 dni temu

7000 zł

Zakres obowiązków: samodzielne prowadzenie robót ziemnych Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Koparka
Praca na pełen etat

Halex Tomasz Szubert

Krasiejów, gm. Ozimek, Opolskie
27 dni temu

4300 zł

 ...i akcesoria dachowe) Stała kontrola wskaźników produkcyjnych i jakościowych Nasze wymagania: Doświadczenie na stanowisku operatora linii produkcyjnej (preferowane) Gotowość do pracy od poniedziałku do niedzieli (zgodnie z grafikiem) w systemie 3-zmianowym...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Praca zmianowa

Weegree

23 dni temu

7000 zł

Zakres obowiązków: Posiadanie uprawnień na ładowarkę lub koparkę mile widziane Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Koparka

2 miesięcy temu