Praca Zatrudnie szwaczki Częstochowa

6 ofert pracy

Wyniki wyszukiwania:

Szwaczka/ Szwacz

Poszukujemy osoby do szycia torebek na terenie Częstochowy. Praca na pełen etat, w ramach umowy o pracę. Płatne wszystkie świadczenia. Osoby z umiejętnościami szycia zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Astra

Częstochowa
11 dni temu

Szwaczka/ szwacz

Poszukujemy osób do szycia torebek damskich na terenie Częstochowy, dzielnica Lisiniec. Praca całoroczna, od poniedziałku do piątku, w ramach umowy o pracę. Płatne wszystkie świadczenia. Osoby z umiejętnościami szycia na maszynie zapraszamy do kontaktu telefonicznego...

Jerzy

Częstochowa
11 dni temu

szwaczka maszynowa

Zakres obowiązków: szycie pokrowc�w Wykształcenie: brak lub niepe?ne podstawowe Szwaczka maszynowa Inne wymagania: mile widziane do?wiadczenie Zawód: Szwaczka maszynowa

Powiatowy Urząd Pracy Radomsku

Radomsko, Łódzkie
2 dni temu

Zatrudnimy pracownicę magazynu / pakowaczkę / szwaczkę

Zatrudnimy pracownicę magazynu/pakowaczkę z umiejętnością szycia na maszynie. Praca polega na pakowaniu detali w pudełka kartonowe i ustawianiu ich na palecie. Dodatkowo wymagana umiejętność szycia na maszynie (polega to na prostym zszywaniu wstążek materiałowych, nic skomplikowanego...

Odlewnia

Kłobuck, Śląskie
11 dni temu

Krawcowa/Szwaczka/Krawiec poszukiwana

Poszukuję szwaczki/krawcowej/krawca do szycia jedwabnych akcesoriów do włosów. Praca byłaby zdalna, wynagrodzenie płatne za akord. Produkty nie są trudne do szycia lecz tkanina (100% jedwab) wymaga precyzji i delikatności, oraz utrzymywania czystości w miejscu pracy....

Milousio

Siewierz, Śląskie
14 dni temu

Szwaczka

Zakres obowiązków: Szycie ci??kie - sk�ry ,materia?y

BWM SZCZ?SNY SP�?KA JAWNA

Lubliniec, Śląskie
24 dni temu