...Kelner / Kelnerka Miejsce pracy: Mielno (pow. koszaliński) Twój zakres obowiązków Obsługa gości w restauracji Przyjmowanie zamówień i doradzanie klientom w wyborze dań i napojów Serwowanie posiłków i napojów zgodnie z standardami lokalu Pielęgnowanie...
Zasugerowane
Praca fizyczna

KAWIARNIA "NA FALI" PIOTR DRZEWIECKI

Mielno, gm. Mielno, Zachodniopomorskie
4 dni temu

29,3 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Przyjmowanie zamówień, podawanie posiłków, przygotowywanie bufetu szwedzkiego, utrzymanie czystości w miejscu pracy. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|100
Zasugerowane

"ARCHE" SPÓŁKA AKCYJNA

11 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0665 Obowiązki: Przyjmowanie zamówień, podawanie posiłków, przygotowywanie bufetu szwedzkiego, utrzymanie czystości w miejscu pracy. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa
Bezpośredni pracodawca
Weekendowy system

Centralna Baza Ofert Pracy

2 dni temu