Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Filtry

Praca Zawodowe opieka Tarnobrzeg, Podkarpackie

1-2 z 2 wyników

od 8000 zł, 24 kilometrów wyczyść
Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Zawodowe opieka, Tarnobrzeg, Podkarpackie, od 8000 zł, 24 kilometrów"na pocztę %EMAIL%
Nowa

Psycholog

80 zł / stawka godzinowa

CARITAS Diecezji Sandomierskiej

 ...osób niepełnosprawnych, terapie grupowe i indywidualne Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Psycholog Inne wymagania: wykształcenie wyższe psychologiczne, umiejętność pracy z osobami niepełnosprawnymi, mile widziane doświadczenie zawodowe Zawód: Psycholog
Sandomierz, Świętokrzyskie
1 dzień temu
Nowa

Terapeuta zajęć z zooterapii

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć praktycznych z osobami niepełnosprawnymi Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Inne wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe, min 1 rok doświadczenia w pracy z osobami niepełnosprawnymi

Osoba sprzątająca

2600 - 2800 zł

Prometeusz Sp. z o.o.

Sprzątanie bloków. Poszukujemy osoby do pracy na pierwszej zmianie w dniach od poniedziałku do piątku. Praca w Stalowej Woli. Umowa o pracę. Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności. Prosimy o kontakt telefoniczny w dni robocze w godzinach od 7:00 do 15:00. tel. (***) ***-****...
Stalowa Wola, Podkarpackie
15 dni temu
Jooble aplikowanie

praca dla osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

FHU

Poszukuję osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności do pracy w sklepie w Tarnobrzegu branża (zabawki).
Tarnobrzeg, Podkarpackie
11 dni temu

Praca sprzątanie

P.W.KARABELA Sp. z o.o.

Firma P.W. "KARABELA" Sp. z o.o. w Tarnobrzegu poszukuje pracownika w charakterze personelu sprzątającego Miejsce pracy: NOWA DĘBA Wymagania: - niekaralność - orzeczenie o niepełnosprawności - warunek konieczny Oferujemy: - stabilne warunki wynagrodzenia i zatrudnienia...
Nowa Dęba, Podkarpackie
9 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 24 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.