ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne Inne wymagania: Wykształcenie kierunkowe (mile widziane wyższe lub w trakcie studiów zaocznych), mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku...
Zawodowy
Umowa o pracę

Kurpiowski Bank Spółdzielczy w Myszyńcu

Myszyniec, Mazowieckie
miesiąc temu

4242 zł

Zakres obowiązków: zgodnie z zawodem przygotowanie potraw Praca od poniedziałku do niedzieli 8 godzin dziennie w zalezności od potrzeb (mozliwość ustalenia z pracodawcą) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Zawodowy
Praca na pełen etat

Grzegorz Winiarek Zajazd "TUSINEK"

Rozogi, Warmińsko-Mazurskie
10 dni temu
 ...ludźmi Znasz język niemiecki lub angielski na poziomie B1 Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Możliwości rozwoju zawodowego Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy Pakiet świadczeń socjalnych Pracę pełną wyzwań w zgranym zespole...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa

REMONDIS Sp. z o.o. - Warszawa

Zawodzie, gm. Myszyniec, Mazowieckie
2 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: m.in. przygotowanie sprzetu montazowego, kontrolowanie pracy urzadzeń, diagnostyka usterek Wykształcenie: średnie zawodowe
Zawodowy
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Ostrołęce

Wydmusy, gm. Myszyniec, Mazowieckie
1 dzień temu