6000 zł

 ...poprzedzony telefonicznym: (***) ***-****, e-mailowym: ****@*****.***. Konieczne CV. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Monter wyrobów z drewna Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe, wymagane doświadczenie w zawodzie min. 1 rok, znajomość języka...
Zawodowy
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Jedna zmiana

F.P.H.U. ART-MEB ŁUKASZ KLIMOWSKI

Leśnica, gm. Stryszów, Małopolskie
7 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: -szycie odzieży Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Doświadczenie mile widziane, może być osoba do przyuczenia.
Zawodowy
Praca na pełen etat

JANUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zakrzów, gm. Stryszów, Małopolskie
1 dzień temu

8000 - 13000 zł

 ...Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: wykształcenie nie jest istotne, umiejętność obsługi elektronarzędzi (piła stołowa, ukośnica, zagłębiarka, strug, wiertarka, wkrętarka, wyrzynarka), mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
Zawodowy

MWM Group sp. z o.o. sp. k.

Stryszów, gm. Stryszów, Małopolskie
24 dni temu