4242 zł

 ...zarządzania zasobami ludzkimi, praca z osobami niepełnosprawnymi, praca przy pielegnacji terenów zielonych Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: praca w administracji, zarządzanie zasobami ludzkimi, o9bhsługa urządzeń ogrodniczych, obsługa komputera,
Zawodowy
Praca na pełen etat

Zakład Aktywności Zawodowej w Świerzawie

Świerzawa, Dolnośląskie
14 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: mile widziana obsługa kasy fiskalnej
Zawodowy
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Złotoryi

Dobków, gm. Świerzawa, Dolnośląskie
6 dni temu
 ...zatrudnienie na umowę o pracę ~atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania ~możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia   Ważne! Abyśmy mogli uwzględnić Twoją aplikację konieczne jest wklejenie w CV następującej zgody na...
Zasugerowane
Umowa

Seban Sebastian Herbut

miesiąc temu

3490 zł

Zakres obowiązków: naprawa i konserwacja pojazdów samochodowych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Zawodowy

Nowy Kościół, gm. Świerzawa, Dolnośląskie
29 dni temu