4242 - 4500 zł

Zakres obowiązków: Montaż maszyn i urządzeń (przemysł metalowy). Wykształcenie: średnie zawodowe Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych Inne wymagania: odpowiedzialność, dobra organizacja pracy Zawód: Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Zawodowy
Praca na pełen etat

PROTECHNIKA ŁUKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dębowica, gm. Trzebieszów, Lubelskie
18 dni temu
 ...recepturą, Obróbka ręczna ciasta, Obsługa pieca, Kontrola jakości produktu końcowego. Oczekiwania: Wykształcenie zawodowe, Doświadczenie w pracach produkcyjnych jako cukiernik, piekarz, wypiekacz itp., Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych...
Zawodowy
Praca tymczasowa
Praca stała
Umowa

IMAR SERVICE GROUP Sp. z o.o.

Kurów, gm. Trzebieszów, Lubelskie
7 dni temu

5000 - 7000 zł

Zakres obowiązków: Nadzór nad pracownikami montażu. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: umiejętności organizacyjne
Zawodowy

21 dni temu