Filtry

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Zbiór wiśni Kielce

1-3 z 3 wyników

Kielce
 ...profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie
1 dzień temu
KS PERSONAL SERVICE  -  Kielce
Pakowanie owoców- od zaraz- Holandia -9,80e bruttoKRAZ 13171Miejsce pracy: VenloZadania:praca polega na pakowaniu, sortowaniu, układaniu owoców i warzyw,Wymagania:dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz, wyjazd w dniach najbliższych, praca w okresie świątecznym i noworocznym...
3 dni temu
East Service  -  Kielce
Obowiązki:  praca polega na pakowaniu, sortowaniu owoców i warzyw, Wymagania:  dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,  sprawność fizyczna,  praca tylko dla Kobiet. Oferujemy:  stawka brutto: 8,96€  cotygodniowe rozliczenia prosto na Twoje konto,  dodatek...
15 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback