Nasze wymagania: Chęć do nauki nowych rzeczy; Umiejętność czytania rysunku technicznego Wysoka motywacja do pracy; Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań; Umiejętność pracy w zespole. Mile widziane: Doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych...
Zasugerowane
Ciekawy zawód

Pekabex Pref S.A.

Poznań
6 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: * Wykonywanie prac zbrojarskich i ciesielskich zgodnie z dokumentacją techniczną, * Przygotowanie i montaż szalunków oraz zbrojenia, * Współpraca z zespołem na budowie w celu efektywnego realizowania zadań, * Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku...
Praca na pełen etat
Podróż służbowa

Altius Sp. z o.o.

Poznań
miesiąc temu
Poszukujemy cieśli/zbrojarzy do pracy przy produkcji prefabrykatów. Praca w Belgii. Oczekujemy doświadczenia w pracach ciesielskich lub zbrojarskich własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej zatrudnienia Oferujemy: możliwość zakwaterowania...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca fizyczna
System 2/1

REGESS SP. Z O. O.

Poznań