34 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: prace murarsko-zbrojarskie na budowie. Usługi wg zleceń. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: mile widziane, mile widziane prawo jazdy kat. B.

"PLATER" Sp. J. Zakład Produkcyjno- Usługowo- Handlowy Pławe...

Łąka, gm. Pszczyna, Śląskie
11 dni temu
Poszukujemy cieśli/zbrojarzy do pracy przy produkcji prefabrykatów. Praca w Belgii. Oczekujemy doświadczenia w pracach ciesielskich lub zbrojarskich własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej zatrudnienia Oferujemy: możliwość zakwaterowania...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca fizyczna
System 2/1

REGESS SP. Z O. O.

Żory
24 dni temu

4242 - 6000 zł

Zakres obowiązków: budowa domów mieszkalnych Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

BŁASZCZYŃSKI DARIUSZ

Jastrzębie-Zdrój
10 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: doświadczenie w branży budowlanej (wymagany staż - lata: 3) Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY...
Zasugerowane
Umowa o pracę

miesiąc temu