Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

IMS GmbH Hamburg jest niemiecka firma ktora zajmuje sie posrednistwem pracy na terenie Niemiec. Nasz najwiekszy sektror to wlasnie elektrycy. Praca dla ELEKTRYKA w Niemczech!! Czym będziesz się zajmował? Montaz instalacji elektrycznych w obiektach przemyslowych...
Diet
Praca stała
Praca na pełen etat
Z własnym samochodem
Nemiecka umowa o pracę
Umowa o pracę

IMS GmbH Hamburg

Dąbrowa, gm. Dąbrowa, Kujawsko-Pomorskie
18 dni temu
Requisition ID 8533- Posted -  Poland -  DABROWA -  Operations Ensure successful launch of new products in the plant, according to the client specifications business goals set by Ficosa throughout the product life-cycle. GENERAL FUNCTIONS Take part in the developing...

Ficosa

1 dzień temu

4242 zł

Zakres obowiązków: prace konserwacyjne na urządzeniach malioracyjnych Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Mogilnie

2 dni temu

6500 zł

Zakres obowiązków: prowadzenie pojazdów ciężarowych , świadectwo kwalifikacji zawodowej dla kierowców Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|50
Praca na pełen etat

TAMAX-BIS BUDOWNICTWO MAURYCY OBAŁA

miesiąc temu
Numer oferty: StPr/24/0077 Obowiązki: prowadzenie pojazdów ciężarowych , świadectwo kwalifikacji zawodowej dla kierowców Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C prawo jazdy Wykształcenie...
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy