Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

Zakres obowiązków: - obsługa maszyn do produkcji drzwi i ościeżnic - zarządzanie linią produkcyjną - inne prace produkcyjne Wykształcenie: pomaturalne/policealne

kontakt przez OHP MCK Kraśnik Lubelska

Gościeradów Plebański, gm. Gościeradów, Lubelskie
25 dni temu
Operator maszyn linii produkcyjnych Miejsce pracy: Gościeradów Ukazowy (pow. kraśnicki) Twój zakres obowiązków Obsługa maszyn do produkcji drzwi i ościeżnic; Inne prace na linii produkcyjnej; Nasze wymagania Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym...
Praca stała
Umowa
Praca zmianowa

ERKADO Sp. z o.o.

Gościeradów Ukazowy, gm. Gościeradów, Lubelskie
18 dni temu
Zakres obowiązków: - optymalizacja i usprawnianie procesów produkcji - przygotowywanie wdrożeń produkcyjnych - wsparcie w przygotowaniu dokumentacji technicznej Wykształcenie: pomaturalne/policealne Inne wymagania: obsługa maszyn - mile widziana

25 dni temu
Specjalista ds. Trade Marketingu at Erkado sp. z o.o. / Pracuj w Marketingu Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne. Specjalista ds. Trade Marketingu Lokalizacja:Gościeradów Ogłoszenie Bezpośrednie Szczegóły oferty: Jako jeden z liderów wśród...
Praca stała
Praca hybrydowa
Umowa
Ciekawy zawód
Praca fizyczna

Erkado sp. z o.o.

gm. Gościeradów, Lubelskie
4 dni temu

4300 - 6000 zł

Zakres obowiązków: udział w badaniach wewnętrznych i zewnętrznych, koordynowanie procesu badania i certyfikacji wyrobów (branża stolarki otworowej), analiza norm, rozporządzeń i aktów prawnych. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: minimum...
Praca na pełen etat

ERKADO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Gościeradów-Folwark, gm. Gościeradów, Lubelskie
2 miesięcy temu