4242 zł

Zakres obowiązków: Utrzymywanie czystości pomieszczeń na wyznaczonym odcinku. Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Lubaczowie

Podemszczyzna, gm. Horyniec-Zdrój, Podkarpackie
4 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: PRZEWÓZ TOWARU NA TERENIE POLSKI Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE.
Praca na pełen etat

Bogdan Gołębiowski

Wola Wielka, gm. Narol, Podkarpackie
18 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0533 Obowiązki: PRZEWÓZ TOWARU NA TERENIE POLSKI Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ PRAWO JAZDY KAT. B Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania: ~ MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W...
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

9 dni temu
Fizjoterapeuta w warunkach domowych Miejsce pracy: Horyniec-Zdrój (pow. lubaczowski) Twój zakres obowiązków realizację cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań Lekarza, Specjalisty, zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom, ...
Własną działalnością
Praca dodatkowa
Praca na pełen etat
Z własnym samochodem
Umowa zlecenie
Umowa
Elastyczny czas pracy

Euro-Med Sp. z o.o.

Horyniec-Zdrój, gm. Horyniec-Zdrój, Podkarpackie
5 dni temu