5500 zł

Zakres obowiązków: prace przeładunkowe, obsługa koparki przy wykonywaniu prac zleconych dbanie o powierzony sprzęt, przestrzeganie przepisów BHP Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: pożądane doświadczenie w pracy na koparce, dyspozycyjność, sumienność...
Praca stała
Praca na pełen etat

Krusz - Trans Bartłomiej Teperek

Choiny, gm. Parysów, Mazowieckie
3 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Praca na platformach ruchomych , budowa dekoracji, prace alpinistyczne Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Wołominie

1 dzień temu
Koordynator ds. Infrastruktury Miejsce pracy: Stodzew (pow. garwoliński) Twój zakres obowiązków Dokonywanie wpisów w książce obiektu budowlanego po przeprowadzonej kontroli Prowadzenie zleconych zadań i projektów związanych z modernizacją i nowymi inwestycjami...
Umowa

SANTE SP. Z O.O.

Stodzew, gm. Parysów, Mazowieckie
23 dni temu
Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:   Lokalizacja: Sobienki pow. Otwocki, woj. mazowieckie Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, praca od poniedziałku do...
Umowa o pracę
Umowa
Praca fizyczna
Praca w dni powszednie

Workhouse4you Sp. z o.o.

Parysów, gm. Parysów, Mazowieckie
11 dni temu