4300 zł

Zakres obowiązków: Udzielanie pomocy rodzinom w poprawie ich sytuacji życiowej, w tym zdobywaniu umiejętności prawidłowego prowadzenia gospodarstwa domowego. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika...
Praca na pół etatu

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Przerośli

Przerośl, gm. Przerośl, Podlaskie
16 dni temu

14064 - 23638 zł

Monter izolacji rur morskich (235 NOK/godz. + 30 NOK/godz. premii za pracę zdalną) Korzyści: Darmowe loty, posiłki i zakwaterowanie! Rotacje pracy: 2 tygodnie pracy, 2 tygodnie wolnego(praca minimum 161 godzin na rotację) 4 tygodnie pracy, 2 tygodnie wolnego...
Praca rotacyjna
Praca zdalna
Umowa
Tydzień

MR Composites Solutions SIA

Kłajpeda, gm. Wiżajny, Podlaskie
9 dni temu
Fizjoterapeuta w warunkach domowych Miejsce pracy: Filipów (pow. suwalski) Twój zakres obowiązków realizację cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań Lekarza, Specjalisty, zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom, prowadzenie...
Własną działalnością
Praca dodatkowa
Praca na pełen etat
Z własnym samochodem
Umowa zlecenie
Umowa
Elastyczny czas pracy

Euro-Med Sp. z o.o.

Filipów, Podlaskie
6 dni temu