Numer oferty: StPr/24/0220 Obowiązki: przeładunki towarów przy użyciu suwnicy bramowej kontenerowej Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia Wykształcenie...
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Gruszki, gm. Płaska, Podlaskie
4 dni temu

4242 - 4578 zł

wynagrodzenie: 4242 - 4578 zł / mies. brutto Praca w godzinach nocnych to coś dla Ciebie? Dbanie o czystość nie ma przed Tobą tajemnic? Praca na zmianie nocnej w naszej restauracji czeka właśnie na Ciebie! Co oferujemy? - umowę o pracę - 20% dodatku za pracę w godzinach...
Umowa
Nocna zmiana
Elastyczny czas pracy
Weekendowy system

McDonalds Polska

Dubowo, gm. Sejny, Podlaskie
15 dni temu

5384 zł

Zakres obowiązków: przeładunki towarów przy użyciu suwnicy bramowej kontenerowej Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: dyspozycyjność Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|77
Praca na pełen etat

ANDREX LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4 dni temu
Poszukujemy ambitnego i doświadczonego kandydata na stanowisko Inbound Team Manager. Jeśli jesteś pasjonatem logistyki, zdolnym liderem zorientowanym na osiąganie celów, zapraszamy Cię do aplikowania na to kluczowe stanowisko w naszej firmie. Zadania: Przekształcanie...
Praca stała
Ciekawy zawód
Umowa

Kramp Group

Stanowisko, gm. Giby, Podlaskie
4 dni temu