Numer oferty: StPr/24/0168 Obowiązki: Wykonywanie pokryć dachowych. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ brak lub niepełne podstawowe Miejsce pracy: 66-225 Dąbrówka Mała 47, powiat: świebodziński, woj: lubuskie Rodzaj umowy: Umowa o ...
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Dąbrówka Mała, gm. Szczaniec, Lubuskie
10 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie pokryć dachowych. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

Zakład ogólnobudowlany Walaszek Mariusz

19 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0197 Obowiązki: Wspieranie rodziny naturalnej przeżywającej trudności w wypełnianiu funkcji opiekuńczo - wychowawczej Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika, specjalizacja: psychologia...

Szczaniec, gm. Szczaniec, Lubuskie
5 dni temu

4500 - 5000 zł

Zakres obowiązków: Wspieranie rodziny naturalnej przeżywającej trudności w wypełnianiu funkcji opiekuńczo - wychowawczej Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Praca na pełen etat

CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W SZCZAŃCU

5 dni temu