28 - 30 zł / stawka godzinowa

Poszukujesz lekkiej pracy dorywczej lub jesteś zainteresowany/a dłuższą współpracą? A może chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe? Dobrze trafiłeś/aś! Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego uczymy od podstaw! Poszukujemy osób chętnych do podjęcia...
Praca tymczasowa
Umowa zlecenie
Umowa

Inventory Solutions Technologies sp. Z o.o.

Tarłów, gm. Tarłów, Świętokrzyskie
14 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: Mechanik pojazdów samochodowych wykonuje obsługę techniczną, olejową, naprawia zawieszenia oraz zespoły i układy mechaniczne w samochodach osobowych z użyciem urządzeń diagnostycznych oraz narzędzi monterskich. Wulkanizator- naprawa i wymiana opon...
Praca na pełen etat

Paweł Brodalka AGRO - MET

12 godziny temu
Senior Java Developer Germany - Remote up to 80 000 EUR/year Our new German client providing IT solutions with with an individual approach to each client is looking for Senior Java Developer. Are you interested in cloud solutions? Do you want to work remotely...
Praca zdalna
Elastyczny czas pracy

YourCode Recruitment

Tomaszów, gm. Tarłów, Świętokrzyskie
5 dni temu