Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

Serwis kamperów: – uszczelnianie okien, – uszczelnianie szyberdachów, – uszczelnianie listew, – konserwacje.
Praca na pełen etat

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kcyni

gm. Zalesie, Lubelskie
15 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: przyjmowanie, przekazywanie i realizacja zamówień na usługi celne, obsługa klienta, doradztwo oraz udzielanie informacji klientom w sprawie realizowanych zamówień, uzupełnianie i wprowadzanie danych do systemów informatycznych (godziny pracy 8:00-...
Praca na pełen etat

BUNASTA Sp. z o.o.

Horbów-Kolonia, gm. Zalesie, Lubelskie
9 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0760 Obowiązki: przyjmowanie, przekazywanie i realizacja zamówień na usługi celne, obsługa klienta, doradztwo oraz udzielanie informacji klientom w sprawie realizowanych zamówień, uzupełnianie i wprowadzanie danych do systemów informatycznych ...
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

9 dni temu
-pomoc przy wykonywaniu posadzki, -pomoc przy pracach budowlanych
miesiąc temu

4242 zł

Zakres obowiązków: naprawa i diagnostyka, konserwacja wszelkiego rodzaju samochodów ciężarowych (godziny pracy 8.00-16.00) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: dobra organizacja pracy, komunikatywność, wymagane doświadczenie zawodowe
Praca na pełen etat

TIRCARS SP.JAWNA MARIUSZ CHORĄŻY I WSPÓLNICY

28 dni temu