AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowiskoOPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ (K/M)/miejsce pracy: Karkoszów, woj. lubuskie/ OPERATOR PRODUKCJI (K/M) Obowiązki Sterowanie procesem produkcyjnym, monitorowanie parametrów Bieżąca obsługa linii produkcyjnej...
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa

AUDIT HR Sp. z o.o.

Bogdaniec, gm. Bogdaniec, Lubuskie
8 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0097 Obowiązki: Odlewanie modeli roboczych, prace z akrylem, modelowanie w wosku Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ mile widziane doświadczenie Wykształcenie: ~ średnie ogólnokształcące Miejsce ...
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Jenin, gm. Bogdaniec, Lubuskie
23 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Odlewanie modeli roboczych, prace z akrylem, modelowanie w wosku Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

PRACOWNIA TECHNIKI DENTYSTYCZNEJ "KORDENT" DUDEK ŁUKASZEWSKI...

2 miesięcy temu