Wyniki wyszukiwania: 6 ofert pracy

Zakres obowiązków: rodzaj prac: prace ogólnobudowlane; ogólny zakres obowiązków: szpachlowanie, tynkowanie, malowanie; Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Inne wymagania: Wymagane umiejętności: szpachlowanie...

Osoba prywatna

gm. Grabowiec, Lubelskie
6 dni temu
Firma zatrudni osoby do pracy na portierni i  dozorowaniu obiektu, najchętniej ze stopniem niepełnosprawności . kontakt (***) ***-****, (***) ***-****
5 dni temu
Zatrudnimy  Kierowców Kat C+E , transport międzynarodowy,, kierunki Hiszpania , Francja . Tylko Nowe Samochody . Wysokie  zarobki .  kontakt. (***) ***-****
Dobre wynagrodzenie
7 dni temu

4242 zł

Kierowanie pojazdem ciężarowym, transport materiałów sypkich na budowy.
Praca na pełen etat

F.H.T.U. “KRZYCH-TRANS” Krzysztof Pranszke

miesiąc temu

4242 zł

Opis stanowiska Obsługa koparki, koparko-ładowarki, ładowarki. Praca na terenie powiatu wejherowskiego. Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez F.H.T.U. “KRZYCH-...

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń. DlanaszegoKlienta międzynarodowej firmy produkcyjnej, będącej liderem w swojej branży, w związku...
Jednodniowe zlecenie
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa
Podróż służbowa
Elastyczny czas pracy

SMART-HR

Cieszyn, gm. Grabowiec, Lubelskie
2 miesięcy temu