1790,3 zł

Zakres obowiązków: MONTAŻ TRAS KABLOWYCH, MONTAŻ GNIAZDEK ELEKTRYCZNYCH, MONTAŻ LAMP, KŁADZENIE PRZEWODÓW. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: - mile widziane uprawnienia SEP
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Skierniewicach

gm. Maków, Łódzkie
7 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas nieokreślony WYMAGANIA: ~ Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

16 dni temu

4242 zł

Opis stanowiska Pomoc w pokrywaniu i naprawie dachów różnymi materiałami dekarskimi; Demontaż starych pokryć dachowych. Zakładanie papy. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 lata. Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób...
Praca na pełen etat

LUK-DACH Łukasz Cyrupa

19 dni temu

27 zł / stawka godzinowa

Opis stanowiska PRZYJMOWANIE I OCENA TOWARU (PIECZAREK), WYSYŁKA I ZAŁADUNEK NA AUTA Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez SPÓŁDZIELNIA PRODUCENTÓW GRZYBÓW JADALNYCH...
Praca na pełen etat

SPÓŁDZIELNIA PRODUCENTÓW GRZYBÓW JADALNYCH

miesiąc temu

4242 zł

Zakres obowiązków: DROBNE PRACE DEKARSKIE, MONTAŻ POKRYĆ DACHOWYCH, KONSTRUKCJI DACHOWYCH, PODBITEK, WSZELKIE PRACE ZWIĄZANE Z WYKONYWANIEM ZAWODU Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Święte Laski, gm. Maków, Łódzkie
20 dni temu