4242 zł

Zakres obowiązków: Doręczanie i odbiór przesylek w przydzielonym regionie. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Sieradzu

Stoczki, gm. Mniszków, Łódzkie
1 dzień temu
Psychoterapeuta / Psychoterapeutka Twój zakres obowiązków Praca psychoterapeutyczna zgodnie z posiadanymi uprawnieniami Udzielanie świadczeń diagnostycznych i leczniczych na rzecz pacjentów Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz dbanie o jej prawidłowość...
Praca na pełen etat
Praca na pół etatu
Umowa
Umowa zlecenie

Wolmed ® Sp. z o.o.

Mniszków, gm. Mniszków, Łódzkie
6 dni temu
Do Twoich obowiązków będzie należało: obsługa linii sortowniczej; nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń, w celu zapewnienia ciągłości produkcji i zachowania standardów jakości produkowanego wyrobu; bieżące usuwanie drobnych usterek i nieprawidłowości na urządzeniach...
Brygada
Praca fizyczna
Umowa
Praca na wysokości
System 4-brygadowy

InterKadra Sp. z o.o.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Koniarek" poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. kadr. Zakres zadań: - sporządzanie zestawień i raportów: PEFRON, SODIR - kompleksowa obsługa kadrowa (umowa o pracę, umowy cywilno-prawne) - obsługa programu Płatnik Wymagania...
Umowa o pracę
Umowa

Zakład Przetwórstwa Mięsnego KONIAREK

Strzelce, gm. Mniszków, Łódzkie
miesiąc temu