Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

Magazynier - Operator Miejsce pracy: Kozłów Biskupi (pow. sochaczewski) Twój zakres obowiązków Przyjmowanie dostaw i rozładunek towarów Kompletowanie zamówień według wytycznych Przechowywanie towarów zgodnie z ich charakterystyką i terminem przydatności ...
Praca na pełen etat
Umowa stała

CHEM3 POLSKA sp. z o.o.

Kozłów Biskupi, gm. Nowa Sucha, Mazowieckie
3 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: Prace produkcyjne związane z przerobem mięsa kat. 3, praca przy taśmie produkcyjnej, mycie pojemników, prace porządkowe. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

AGROMAKS Sp. z o.o.

Mizerka, gm. Nowa Sucha, Mazowieckie
2 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: ~ Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN

Centralna Baza Ofert Pracy

gm. Nowa Sucha, Mazowieckie
14 dni temu

7000 zł

Zakres obowiązków: Konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń elektrycznych/energetycznych, usuwanie awarii, prace zlecone przez przełożonego. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|21

miesiąc temu
Pracownik administracyjno-biurowy Miejsce pracy: Rokotów (pow. sochaczewski) Twój zakres obowiązków odpowiedzialność za zgodność danych pomiędzy stanem magazynowym a systemem, nadzór nad prawidłowym przepływem dokumentów związanych z gospodarką materiałową, ...
Umowa

WYBIEGANE KURY sp. z o.o.

Rokotów, gm. Nowa Sucha, Mazowieckie
7 dni temu