5000 - 7000 zł

Miejsce pracy: Głogów Oferujemy: ~Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie ~Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od posiadanych kwalifikacji ~Bogaty pakiet benefitów: premię motywacyjną, frekwencyjną, dodatek za pracę w systemie zmianowym...
Praca stała
Brygada
Praca zmianowa
System 4-brygadowy

Manpower

Nowe Miasteczko, Lubuskie
9 dni temu
CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse...
Umowa

Dino Polska

15 godzin temu

2216 zł

Zakres obowiązków: Otwarcie/zamknięcie lokalu, przygotowanie kebaba do sprzedaży, przyjęcie towaru, rozliczanie kasy, sprzątanie. Praca w godz. 11.00-21.00, również w dni wolne. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Pozostali szefowie kuchni i organizatorzy...

Kamil Konieczny - BARBER & VAPESHOP

15 godzin temuNowa